Preskočiť na obsah
Jozef Janúch

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Jozef Janúch

Služby poskytované v lesníctve

Obec
Jastrabá
Od roku
2015
IČO
48 112 038

Jozef Janúch

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
967 01 Jastrabá
Na trhu od
1. apríla 2015
IČO
48 112 038
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Podnikanie v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jozef Janúch

Jozef Janúch – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jastrabá. Podniká od 1. apríla 2015.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve a pravy pracovných strojov.

Základné údaje

Obchodné meno
Jozef Janúch
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
48 112 038
Dátum vzniku
1. apríla 2015
Miesto podnikania
967 01 Jastrabá
Živnostenský register
Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-19104
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jozef Janúch zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

  • Pravy pracovných strojov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jozef Janúch?

Miesto podnikania je v obci 967 01 Jastrabá.

Čím sa Jozef Janúch zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; pravy pracovných strojov.

Aké je IČO – Jozef Janúch?

IČO je 48 112 038.

Odkedy podniká Jozef Janúch?

Podnikanie začalo 1. apríla 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jozef Janúch podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jozef-januch.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.